Rosters

Rosters 6:00 pm Mass

  Reader Prayers Eucharistic Ministers
14th July  A.Mendis E.Fernando P.Pereria, L.Garvey, M.Vandiemen, T & F O’Gorman.
21st July R.Luker D.Dominic H.Judd, M.Roche,   W & B Vail, R.Ginting.
28th July J.Colvin J.Samymuthu D.Dominic, A.Tanner,   T & N. Andrews M.Burhop.
4th August A.Rajesh A.Tanner J.Parsons, T.Ridgeway, S.Dominic, L.George,   P.Pereria.
11th August C.George T.Ridgeway L.Garvey, M.Vandiemen T & F O’Gorman, H.Judd.
18th August J.Samymuthu J.Parsons M.Roche,   R.Ginting, D.Dominic, A.Tanner,   T.Ridgeway.
25th August N. Andrews J.Rodda M.Burhop, W & B Vail, T & N. Andrews.
1st September A.Mendis E.Fernando J.Parsons, P.Pereria,   J.Rodda, L.Garvey,   L.George.
8th September D.Dominic R.Luker T & F O’Gorman, M.Wiwczarukm, M.Vandiemen, H.Judd.
15th  September D.Augustin A.Rajesh D & P Augustine, A.Tanner, M.Burhop, R.Ginting.
22nd  September A.Tanner J.Colvin J.Parsons, T.Ridgeway, S.Dominic,     P.Pereria, L.Garvey.
29th  September T.Ridgeway C.George M.Wiwczarukm, M.Vandiemen, H.Judd, M.Roche, L.George.

Roster 9:00am Mass

  Reader Prayers Eucharistic Ministers
15th July  G. Thompson M.O’Brien S.Resuggan, A.Penton, P.Maxfield, G.Prestt, B.Barker.
22nd  July D.Rowlands R.Jayawardena R & A .Jayawardena, C.McCowan, N.Boloski, G. Thompson.
29th  July C.McCowan M.McCowan J.Schalks, M.O’Brien, M.Dineen, D.Rowlands, T.Reimert.
5th August P.Fernando C.Fernando C.Martin, N.Ward, P.Velten, H.Francis, A.Penton.
12th August A.Penton A.Minnus S.Resuggan, P.Maxfield, G.Prestt, B.Barker, volunteer.
19th August B.Wiegerink T.Lanigan R & A .Jayawardena, C.McCowan, N.Boloski, G.Thompson.
26th August P.Velten G. Thompson J.Schalks, M.O’Brien, M.Dineen, D.Rowlands, T.Reimert
2nd September M.O’Brien D.Rowlands N.Ward, P.Velten, H.Francis, R & A .Jayawardena.
9th September A.Minnus H.Francis S.Resuggan, P.Maxfield, G.Prestt, B.Barker, Volunteer.
16th September M.McCowan C.McCowan R & A .Jayawardena, N.Boloski, G. Thompson, A.Penton.
23rdSeptember C.Fernando P.Fernando J.Schalks, M.O’Brien, M.Dineen, D.Rowlands, C.McCowan.
30thSeptember T.lanigan B.Wiegerink C.Martin, N.Ward, P.Velten, H.Francis, A.Penton.

Roster 10:30 am Mass

  Reader Prayers Eucharistic Ministers
15th July  F Fanchette J. Beale M. Weliwatte, A. Parma, R.Lappin, M.Hobbin, U.Tiberi.
22nd  July M.Byers L.O’Flynn I Merrigan, A.Stowers, H.Yuke, C.Mayer, J.White.
29th  July J.Arul A.Arul A.J.Estrada, J.Mozina, D. Swee Fan, P.Setu, S.Setu.
5th August J.Obsioma B.Kollans M. Pauguy, A.Vanday   M. Weliwatte   A. Parma   R.Lappin.
12th August S. Setu A.J.Estrada M.Hobbin, U.Tiberi   I Merrigan, A.Stowers, H.Yuke.
19th August A.Raos R.Lappin C.Mayer, J.White, A.J.Estrada, J.Mozina, D. Swee Fan.
26th August J. Beale F Fanchette P.Setu, S.Setu, M. Pauguy, A.Vanday   M. Weliwatte.
2nd September L.O’Flynn M.Byers A. Parma   R.Lappin, M.Hobbin, U.Tiberi   I Merrigan.
9th September A.Arul J.Arul A.Stowers, H.Yuke, C.Mayer, J.White, A.J.Estrada.
16th September B.Kollans J.Obsioma J.Mozina, D. Swee Fan, P.Setu, S.Setu, M. Pauguy.
23rd September A.J.Estrada S. Setu A.Vanday   M. Weliwatte, A. Parma   R.Lappin, M.Hobbin.
30th September R.Lappin A.Raos U.Tiberi   I Merrigan, A.Stowers, H.Yuke, C.Mayer.

Roster Welcome Table

  6:00pm 9:00 am 10:30 am
15th July M.Vandiemen A.J.Estrada H’O Flynn
22nd July K.Symons A.Jayawardena I Merrigan
29th  July M.Burhop G.Prestt J.Pauguy
5th August S.Dominic B.Hinds P.Bare
12th  August M.Vandiemen A.J.Estrada H’O Flynn
19th  August K.Symons A.Jayawardena J.Pauguy
26th  August M.Burhop G.Prestt L.O’Flynn
2nd Sept S.Dominic B.Hinds I Merrigan
9th  Sept M.Vandiemen A.J.Estrada H’O Flynn
16th  Sept M.Burhop A.Jayawardena J.Pauguy
23rd  Sept K.Symons G.Prestt L.O’Flynn
30th  Sept M.Vandiemen B.Hinds I Merrigan
%d bloggers like this: